Практикуя Кундалини йогу, вы развиваетесь, избавляетесь от старых поведений, неработающих отношений и разрушающих привычек, приобретаете новые перспективы, способности и привычки, которые поддерживают вашу собственную непрерывную эволюцию.
Користь занять на Реформері:
 • покращується стан серцево-судинної системи;
 • підвищується гнучкість суглобів, м'язи набувають еластичність;
 • зміцнюється хребет та суглоби;
 • збільшується витривалість організму та м'язова сила;
 • покращується постава, зникає біль у шиї та хребті;
 • після кожного заняття відчуваєте розслабленість, відсутність стресу, заспокоюється нервова система.
Історія створення тренажеру Реформер.

Велике обладнання Джозеф Пілатес почав розробляти в резервуації для військовополонених в Англії на о. Мен під час Другої світової війни. По суті, це прототип лікарняних ліжок, на яких лежали поранені та хворі. Пілатес прив'язував і прикріплював до ліжок пружини та всілякі пристосування, які можна було тягнути і штовхати, і таким чином відновлював рухові функції, налагоджував роботу м'язів, кісток, суглобів і всього організму в цілому. Надалі Пілатес продовжив розробку свого обладнання вже живучи і працюючи в США, успішно застосовував їх на практиці, і до цього дня у виробництві обладнання використовуються креслення, розроблені Пілатесом багато років тому.
Користь занять на Реформері:
 • покращується стан серцево-судинної системи;
 • підвищується гнучкість суглобів, м'язи набувають еластичність;
 • зміцнюється хребет та суглоби;
 • збільшується витривалість організму та м'язова сила;
 • покращується постава, зникає біль у шиї та хребті;
 • після кожного заняття відчуваєте розслабленість, відсутність стресу, заспокоюється нервова система.

 

Про заняття на тренажері.

Часто на заняттях з Пілатесу можна почути: «Потягніться туди-то, уявіть, що вам потрібно дістати, щось, що далеко від вас, подовжіть свою руку, або ногу», або «Відштовхніться від чогось, уявіть, що вам потрібно відштовхнути щось рукою, або ногою». Така дія — відштовхування, або дотягування, діставання до чогось включає м’язи таким чином, що вони перебувають у натягу, при цьому кістки та суглоби теж перебувають у натягу, що сприяє їх розсуванню та подовженню, а не стиску, як коли м’яз скорочується не подовжуючи. Займаючись на обладнанні, немає необхідності уявляти, що ви до чогось дотягуєтеся, або щось відштовхуєте. Все вже продумано і побудовано таким чином, що все, що б ви не робили, ви будете відштовхувати або розтягуватися.

Пілатес багато спостерігав за дітьми, їхнім розвитком, за тим, як вони поводяться, і багато своїх вправ він засновував на цих спостереженнях. Дії дітей, коли вони вчаться рухатися, повзати, або ходити, засновані на принципі відштовхування від чогось, або дотягування до чогось, і центруванні, тобто відчутті, звідки рухаються кінцівки — з центру тіла, так задумано природою, так правильно. Надалі ми про це забуваємо, але коли є необхідність відновлювати рухові функції організму, до цих принципів просто необхідно повертатися. Тут велике обладнання якнайкраще допомагає все це відчути і зрозуміти. Більше того, працюючи на обладнанні в положенні лежачи, ми використовуємо силу тяжіння та гравітацію на свою користь, сила тяжіння не здавлює наш хребет, а навпаки допомагає йому розправитися та подовжитись, за умови правильного виконання вправ, потім ми встаємо та намагаємося перенести ці відчуття подовження та витягування, перебуваючи у вертикальному положенні. Спочатку ідея була в тому, щоб навчити людину правильно рухатись, використовуючи велике обладнання, а потім перейти до роботи на маті. Тому логічно і правильніше буде розпочати свою практику в Пілатесі з роботи на обладнанні з грамотним персональним тренером, а потім поступово переходити на мат, поєднуючи велике обладнання з роботою на маті. У студії використовується обладнання Реформер та Спайн Коректор.

Приходьте займатись на великому обладнанні!
Наші фахівці - наша гордість
Фахівці студії пропонують комплексний підхід, розглядаючи людину як складну систему. Усі техніки, практики та знання наша команда використовує вже понад 15 років, і ми бачимо значні зміни у всіх сферах нашого життя. Ми любимо свою роботу та готові ділитися досвідом і знаннями!
Стоимость услуги
Вы можете приобрести абонемент на нашем сайте на удобное количество занятий или оформить разовое посещение нашей студии
Запишитесь на наши групповые занятия уже сейчас!
Ознакомтесь с нашим расписанием, выберете удобную дату и время и зарегистрируйтесь прямо сейчас
Посмотреть расписание
Наши клиенты о студии Fermata
Частозадаваемые вопросы
Так. Ви займаєтеся персонально з тренером
50 хвилин
Протягом 3-х місяців
Необходима консультация?
Заполните заявку и мы свяжемся с вами в ближайшее время